GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-03-2023 00:23

İtalya'da Gündem Nicolo Zaniolo Artık Üzgün Değil

İtalya'da Gündem Nicolo Zaniolo Artık Üzgün Değil

İtalya'da Gündem Nicolo Zaniolo Artık Üzgün Değil

Galatasaray'ın devre arasında transfer ettiği İtalyan oyuncu Nicolo Zaniolo, son maçlardaki performansıyla İtalyan basınının da dikkatini çekmeyi başardı. Zaniolo, Alanyaspor maçında attığı golün ardından İstanbulspor maçında da harika bir performans sergiledi. Bu performansıyla İtalyan basınından da övgü alan Zaniolo, artık üzgün olmadığını söyledi.

Galatasaray'ın İstanbulspor ile yaptığı hazırlık maçında, Zaniolo gösterdiği performansla takımın yıldızlarından biri oldu. 84. dakikada attığı golle maçın skorunu 5-0'a yükselten İtalyan yıldız, bir de asist yaparak takımın galibiyetinde önemli rol oynadı.

İtalyan basını, Zaniolo'nun son maçlardaki performansını yakından takip ediyor. Tuttosport gazetesi, Zaniolo'nun Alanyaspor maçında attığı golün ardından "Zaniolo Galatasaray için hazır" başlığıyla haberi vermişti. İtalyan basını, İstanbulspor maçındaki performansını da yakından takip etti ve Zaniolo'nun artık üzgün olmadığını belirtti. bahis siteleri

Zaniolo'nun Galatasaray'a transferi, İtalyan basınında da büyük yankı uyandırmıştı. İtalyan basını, Zaniolo'nun Galatasaray'a transferiyle ilgili haberler yaparken, genç oyuncunun Türk takımında kendini göstereceğine inanıyor.

Zaniolo, geçtiğimiz yıl sakatlığı nedeniyle büyük üzüntü yaşamıştı. Ancak Galatasaray'a transferiyle birlikte tekrar formuna kavuşan oyuncu, son maçlarda harika bir performans sergiledi. İtalyan yıldızın, Galatasaray'ın ligde ve Avrupa'da başarılı olması için önemli bir oyuncu olacağı düşünülüyor.

Galatasaray taraftarları da Zaniolo'nun performansından oldukça memnun. Taraftarlar, İtalyan oyuncunun takıma katılmasıyla birlikte takımın hücum hattında daha etkili bir oyun sergilediğini belirtiyor. Zaniolo'nun, Galatasaray'a katkısının ilerleyen dönemlerde daha da artması bekleniyor.

AdminAdmin