GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2023 14:37

Gelişen Ağı ile Water AEG Ürünleri

Gelişen Ağı ile Water AEG Ürünleri

Gelişen Ağı ile Water AEG Ürünleri

Her geçen gün büyüme gösteren faaliyet ağı ile Water AEG, 2023 yılına oldukça iddialı bir giriş yaptı. Sağladığı özel arıtma cihazları ile Water AEG Türkiye pazarında beklenenden daha fazla ilgi aldı. Kaliteli ürün detayları ile kısa sürede fark edilen marka şu an da 81 ilde su arıtma cihazları konusunda bayilikler vermeye devam ediyor.

Water AEG Bu Sene Çok İddialı

Sahip olduğu özel iddiasıyla sektörde dikkatleri üzerine çeken ev tipi, işyeri tipi ve endüstriyel su arıtma sistemleri markası, 2023 yılına dair beklentilerini açıkladı.

AEG danışman direktörü Okan KERSE tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “100 bin ailenin 2023 sonunda Water AEG cihazları ile tanışacağını hedefliyoruz. Bu amacımıza ulaşmak içinde gereken yüksek yatırımları uygulamaya alıyoruz”

Ses Getiren Water AEG Özellikleri

Kısa süre içerisinde ses getiren özel ürün detayları ile geniş bayilik ağına sahip olan Water AEG su arıtma sistemleri ile piyasanın lideri konumunda. Diğer seçeneklere nazaran daha kaliteli su üretimleri ile ön plana çıkıyor.

Önce insan sağlığı gözetilerek üretimi gerçekleşen her bir tasarım ses getiren önemli detayları içine alıyor.

Ev tipi ve iş yeri tipi türündeki Water AEG su arıtma sistemleri insanların hayatını kolaylaştıran pratik kullanımlara sahip. Plastik şişelerde güncelce bekleyen su tüketmenin önüne geçilerek taze ve sağlıklı suyu her ortama kavuşturuyor.

Ekonomik şekliyle, damacana derdinden kurtaran becerisi ile yeni nesil akıllı su arıtma sistemleri olarak beklenenden daha fazlasını sağlıyor.

Kaliteli Ayrıştırma Detaylı Tasarımlar

Su arıtma sistemlerinde olduğu gibi aşamalı bir prensip ortaya çıkarken asıl işlevi yürüten filtreler ile daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarılıyor. İnsanların günlük su tüketimlerini en sağlıklı hale getiren Water AEG su arıtma sistemleri, musluk suyundaki zararlı materyalleri bir hamlede ortadan kaldırıyor. İstenen kaliteye sahip, pH düzeyi uygun temiz suyun ortaya çıkması mümkün oluyor.

Ters osmos temizleme eklentisi ile mikropartiküllerin hızlı biçimde sudan ayrıştırılması sağlanıyor. Bu sayede yediden yetmişe herkesin hak ettiği sağlıklı su kullanımı gerçekleşiyor.

Water AEG su arıtma cihazları çalışma prensipleri ile dünya standartlarında benzersiz bir teknolojiyi beraberinde getiriyor.

Hayatın Her Alanında AEG Ürünleri

Water AEG su arıtma sistemleri, kullanım kolaylıkları gibi basit kurulum detayları ile de göze çarpıyor. Teknik ekiplerce en uygun noktalara entegre edilen arıtma cihazları, yaşamın her anında temiz suya kolayca ulaşabilmeyi mümkün kılıyor.

Water AEG Üzerine Düşenden Fazlasını Yapıyor

Water AEG markası kaliteli hizmet politikalarına ek olarak sosyal destek projeleri ile de üzerine düşenden daha fazlasını sağlıyor. Köklü alt yapısı, yaygın hizmet ağı ile cihazlarının ulaştığı her noktaya çeşitli yardım projelerini sunuyor.

 

AdminAdmin