GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-02-2023 16:49

Cilt Yüzeyine Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Cilt Yüzeyine Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Cilt Yüzeyine Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Dövme sildirme
işlemleri son yıllar da internet arama motorlarında sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. Kişiler vücutlarına çeşitli model ve renklerde yaptırdıkları dövmelerden kurtulmak istediklerinde dövme sildirme işlemlerine başvuruyorlar. Dövme sildirme işlemleri uzman ve deneyim sahibi olan kişiler tarafından yapılıyor.

Dövme Sildirme Nedir?

Dövmeler özellikle genç yaşta olan kişilerin büyük bir heves ile yaptırmış oldukları işlemlerdir. Ancak zamanla bu dövmelerden kurtulmak birçok kişinin isteği haline gelir. Teknolojinin gelişimi ile beraber yapılmaya başlanılan dövme sildirme işlemleri, dövmenin ve kişinin cilt yapısına bağlı olarak farklı teknikler kullanılarak gerçekleştirilir.
 

Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde en başarılı dövme sildirme işlemi lazer aracılığı ile yapılır. Lazer ışınları boyanın olduğu orta tabakaya doğrudan etki ederek yüksek ısısı sayesinde boyanın silinmesi sağlar.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Dövme yaptırma işlemi kişinin hayatında vermiş olduğu en önemli kararlardan bir tanesidir. Ancak dövmeyi yaptırıp sildirmek isteyenler dövme sildirme işlemleri sayesinde kolaylıkla kurtulabilirler. Dövme sildirme işlemleri lazer, silme kremleri ve cerrahi yöntemler ile uygulanır.
 

Dövme Sildirme Fiyatları
 

Dövme sildirme işlemleri için belirlenen fiyatlar dövmenin boyutu, dövmede kullanılan renkler ve kişinin cilt yapısına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Altın İğne ( Scarlet X ) Nedir?

İğneli radyofrekans olarak da bilinen altın iğne ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemlerinden bir tanesidir. Altın kaplama iğneler aracılığı ile yapılan bu işlem, cilt yüzeyinden cildin en alt katmanlarına dahi erişebilme imkanı sunar.

Altın İğne ( Scarlet X ) Hangi Durumlarda Yapılır?

Cilt gençleştirme ve yenilenmesinde en ideal seçim olan altın iğne, yaşlanma ve çevresel faktörlerden kaynaklı olarak ortaya çıkan cilt defarmosyonları, lekelenme ve kırışıklıkların giderilmesinde tercih edilir.

Altın İğne ( Scarlet X ) Hangi Bölgeler İçin Uygundur?

Altın iğne uygulaması yüzün tamamına, dekolte, boyun ve gıdı bölgesi, göz çevresi, eller kısmına uygulanabilir.

Altın İğne ( Sacarlet X ) Kac Seans Yapılır?

Altın iğne
uygulaması 1 seansta sonuç vermiş olsa da bazı kişilerde 2 seansın tamamlanması gerekebilir.

Altın İğne ( Scarlet X ) Uygulaması Ne İşe Yarar?

Altın iğne uygulandığı bölgede doku onarımı ve kolajen sentezi gerçekleşmesine yardımcı olur. Altın iğne avantajları nedeni ile hem hekimler hem de cilt problemi olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Emslim Nedir?

Teknolojinin gelişimi ile beraber uygulanmaya başlanılan emslim tarihin en büyük 7 tesla çıkışını veren kas cihazıdır. Elektromanyetik özelliği sayesinde kası etkili şekilde uyarmaya yardımcı olan bu cihaz, giysilerden ve yağdan kolaylıkla geçiş yaparak etkisini gösterir.

Emslim Tedavisi Nasıl Uygulanır?
 

Kilo vermeye yardımcı olan Emslim tedavi tekniği, kişinin karın ve kas bölgelerine bağlanılan cihazın titreşimleri sayesinde uygulama gerçekleştirilir.

Emslim Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Emslim tedavisi kasların bulunduğu tüm bölgelere uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Emslim Neden Yapılır?

Emslim işlemleri kilo vermek isteyen ve kaslarının bu aşamada özelliğini kaybetmemesini isteyen kişilere yapılır.

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilen emslim tedavisi, kas gelişimini sağlarken aynı zaman da vücutta yağ yakımı etkisi de gösterir.
 

Emslim Kimler Yaptırmaz?

Emslim
tedavisi hem erkek hem de kadınlar için uygundur. Ancak emslim tedavisini hamilelik ve emzirme döneminde olan kişiler yaptıramaz. Emslim işlemi için hekime başvuran kişiler kalp, tansiyon gibi rahatsızlıkları varsa veya düzenli kullandığı ilacın da bilgisini vermesi tavsiye edilir.

 

AdminAdmin