GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-11-2022 09:24

AMASIZ FAKATSIZ DESTEK!

AMASIZ FAKATSIZ DESTEK!

AMASIZ FAKATSIZ DESTEK!

Türkiye kritik operasyonlarına devam ederken konuyu değerlendirmek için katıldğı Tv programında son gelişmeleri aktaran Siyaset Bilimci,stratejist Esen Ermiş Ertürk;”Terörle mücadelenin aması, fakatı olmaz. “  diyerek söze başladı.

“Siyasi ideolojiyle de bir alakası yok. Amasız, fakatsız Türk ordusunun yanındayız. Ayrıca terörle mücadele savaş değildir. Hani savaşa hayır, hashtagleri yani etiketleri açılıyor da savaş bir devletle olur;hamdolsun hiçbir devletle biz savaşta değiliz. Türk ordusu şu anda  terör örgütleriyle olan mücadelesini, terörist temizliğine devam ediyor. Bu kadar. Nokta. Bunun yorumlanacak bir tarafı yok.

Terörle inanılmaz derecede kurmay akılla mücadele eden çok başarılı stratejiler yürüten bir  Türk ordusu var şu anda. Ben gurur duyuyorum. Yani o kadar mantıklı şehit vermeden SİHA'larımızla askeri teknolojilerimizle verilen bir mücadele var. Gurur duyuyorum bu mücadeleden bubakıldan, bu stratejik zekadan ancak Tabii ki bunun için vatansever olmanız gerekiyor.

 

Türkiye Cumhuriyeti milli savunma konusunda ne zaman ayağa kalksa özellikle askeri teçhizat ve  satın almalar konusunda ambargolar uygulanmış.Bunu 1974 Kıbrıs harekatı döneminde de gördük buBulanan ambargolar aslında şerler hayra tebdil denir ya. Mesela milli muharip uçağımız böyle bir proje. son aşamaya gelindi çok şükür. bu gerçekten inanılmaz bir proje. bundan sonra da aslında lokomotifi zaten şu anda milli savunmanın” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

AdminAdmin